2023-12-22

UWAGA ZMIANA DATY I GODZINY ZAWODÓW !!!! OGÓLNOPOLSKIE ZAWODY KU PAMIĘCI GEN. TADEUSZA BUKA PN. “MŁODZI ŁYŻWIARZE PAMIĘTAJĄ” ORAZ MISTRZOSTWA TOMASZOWA MAZOWIECKIEGO O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA

W związku z przesunięciem przez Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego Ogólnopolskich Zawodów Dzieci o tydzień (z 9-10.2023 na 16-17.12.2023), DARMOWE Ogólnopolskie Zawody ku Pamięci gen. Tadeusza Buka  pn. "Młodzi Łyżwiarze Pamiętają"oraz Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego o Puchar Prezydenta Miasta ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH 22-23.12.2023 r. O GODZINIE 13:00!

 

Ogólnopolskie Zawody odbędą się ku pamięci gen. Tadeusza Buka. Był on generałem dywizji Wojska Polskiego i pełnił obowiązki między innymi w 25 Brygadzie Kawalerii Powietrznej w Tomaszowie Mazowieckim (w latach 1995-1998).

Równolegle z Ogólnopolskimi Zawodami Ku Pamięci Gen. Tadeusza Buka pn. “Młodzi Łyżwiarze Pamiętają” odbędą się Mistrzostwa Tomaszowa Mazowieckiego o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego. 

Młodzi panczeniści pojadą na 4 dystansach w 6 kategoriach wiekowych:

F1 - dziewczynki - chłopcy

F2 - dziewczynki - chłopcy

E1- dziewczynki – chłopcy

E2 - dziewczynki - chłopcy

D1- kobiety - mężczyźni

D2- kobiety - mężczyźni

 

 

Liczba miejsc jest ograniczona, zachęcamy również do szczegółowego zapoznania się z REGULAMINEM ZAWODÓW dostępnym w zakładce ZAWODY na stronie Areny Lodowej lub w linkach poniżej (wraz z niezbędnymi dokumentami do wypełnienia).

Zapisów można dokonywać do 15 GRUDNIA 2023 r. (lub do wyczerpania limitu miejsc) tylko i wyłącznie drogą mailową na adres: zawody@arenalodowa.pl 

  • wpisując w tytule wiadomości “Młodzi Łyżwiarze Pamiętają” oraz załączając wypełniony formularz zgłoszeniowy i podpisaną zgodę. 

 

Zawody te są współfinansowane z budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego w ramach programu: "Wydarzenia Sportowe na Plus".

Zachęcamy do wzięcia w nich udziału oraz do wspólnego kibicowania młodym zawodnikom.

Zapraszamy!

Video Relacje

WDO EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

Co wyróżnia Arenę Lodową?

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Magdalena Czyszczoń podejmie próbę pobicia rekordu Polski na dystansie 10 000 metrów

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE