2023-10-06

Marcjanik Holding i Projekt Solartechnik sponsorami głównymi piłki nożnej RKS Lechia

Po bardzo dobrym początku sezonu, piłkarze RKS Lechia 1923 Tomaszów Mazowiecki są liderem swojej grupy rozgrywkowej. Teraz kolejna pozytywna informacja dla klubu. Sponsorami głównymi drużyny seniorskiej na sezon 2023/2024 zostały firmy Marcjanik Holding i Projekt Solartechnik.

 

Umowa o współpracy została podpisana 27 września przez prezesa Tomaszowskiego Centrum Sportu Romana Derksa prowadzącego klub oraz Prezesa Zarządu Marcjanik Holding i firmy Projekt Solartechnik Macieja Marcjanika wraz z pełnomocnikiem Holdingu Igą Rzeźnik - Wójcik, w obecności prezydenta Tomaszowa Marcina Witko, kapitana drużyny Kamila Szymczaka, prokurenta RKS Lechia 1923 Michała Farmasa vel Króla, kierownika drużyny Ryszarda Judy oraz Tomasza Migały dyrektora Wydziału Kultury i Sportu.

- Rozwijanie swoich pasji to coś, o co zawsze warto w życiu walczyć. Umowa sponsorska z zespołem Lechii to dla mnie powrót do młodzieńczych chwil, kiedy sam byłem piłkarzem i grałem w RKS Mazovia Rawa Mazowiecka. Karierę sportową zakończyłem, występując w trzeciej lidze, w której obecnie rywalizuje Lechia. Lekcje, których nauczyła mnie piłka nożna, o dążeniu do doskonałości i ciągłym zwiększaniu umiejętności, przenoszę dzisiaj na grunt zawodowy. W biznesie, podobnie jak na boisku, nieustannie staram się podnosić swoje kompetencje i realizować coraz to bardziej wymagające projekty. Dlatego z ogromną radością wspieram innych w osiąganiu ich aspiracji i rozwoju pasji. Trzymam kciuki za zwycięskie mecze i awans Lechii do drugiej ligi. - powiedział Maciej Marcjanik, Prezes Zarządu Marcjanik Holding i Projekt Solartechnik.

- Życzę klubowi i sponsorowi owocnej współpracy, która mam nadzieje pozwoli nam cieszyć się kolejnymi sukcesami drużyny piłkarskiej. Jako miasto będziemy cały czas wspierać działania klubu i inwestować w infrastrukturę sportową. Niebawem rozpoczynamy modernizację płyty stadionu, oświetlenia i nawodnienia, a także budowę nowej, profesjonalnej bieżni. W następnym etapie będziemy chcieli zbudować trybunę wraz z zapleczem techniczno-sportowym.   

Logo sponsora jest już widoczne na strojach piłkarzy. Zespół rozgrywa w nich mecze. 

Video Relacje

WDO EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

Co wyróżnia Arenę Lodową?

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Magdalena Czyszczoń podejmie próbę pobicia rekordu Polski na dystansie 10 000 metrów

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE