2023-03-14

TURNIEJ FINAŁOWY MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW W PIŁCE SIATKOWEJ

Mamy świetną wiadomość! Arena Lodowa jest organizatorem turnieju finałowego Mistrzostw Polski Juniorów w piłce siatkowej. Już niedługo, bo dniach 14-18 marca zmierzą się u nas najlepsi, młodzi siatkarze z całej Polski!

 

Turniej finałowy Mistrzostw Polski w kat. junior odbędzie się właśnie w Arenie Lodowej. 

Program tego wydarzenia wygląda następująco: 

Poniedziałek 13/03/2023 - Rozruchy drużyn 10:00 – 18:00*

10:00 UMKS MOS Wola Warszawa

11:00 KS Metro Warszawa

12:00 Enea Energetyk Poznań

13:00 Trefl Gdańsk

14:00 Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel

15:00 BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz

16:00 AKS V LO Rzeszów

17:00 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

 

* Możliwa zamiana godzin po wcześniejszym ustaleniu tego z inną drużyną i poinformowaniu organizatora

 

Wtorek 14/03/23 Rozgrywki Grupowe 

[1] 9:30 BKS Chemik Bydgoszcz - AKS V LO Rzeszów

[2] 12:00 UMKS MOS WOLA Warszawa – AT Jastrzębski Węgiel

Uroczyste otwarcie turnieju

[3] 14:30 KS Metro Warszawa – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

[4] 17:00 Enea Energetyk Poznań – Trefl Gdańsk

Środa 15/03/23 Rozgrywki Grupowe 

[1] 9:30 AKS V LO Rzeszów – AT Jastrzębski Węgiel

[2] 12:00 BKS Chemik Bydgoszcz – UMKS MOS WOLA Warszawa

[3] 14:30 KS Lechia Tomaszów Mazowiecki – Trefl Gdańsk

[4] 17:00 KS Metro Warszawa – Enea Energetyk Poznań

Czwartek 16/03/23 Rozgrywki Grupowe 

[1] 9:30 UMKS MOS WOLA Warszawa – AKS V LO Rzeszów

[2] 12:00 AT Jastrzębski Węgiel – BKS Chemik Bydgoszcz

[3] 14:30 Enea Energetyk Poznań – KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

[4] 17:00 Trefl Gdańsk – KS Metro Warszawa

Piątek 17/03/23 Rozgrywki o Miejsca 

[1] 9:30 Mecz o miejsce VII IVm. gr.A – IVm. gr.B

[2] 12:00 Mecz o miejsce V IIIm. gr.A – IIIm. gr.B

[3] 14:30 Półfinał I Im. gr.A – IIm. gr.B

[4] 17:00 Półfinał II IIm. gr.A – Im. gr.B

Sobota 18/03/23 Mecze Finałowe 

[1] 10:00 Mecz o miejsce III – przegrani meczu [3] oraz [4]

[2] 13:00 Mecz o Mistrzostwo Polski – zwycięzcy meczu [3] oraz [4]

Uroczyste zamknięcie turnieju 

 

W zawodach wezmą udział następujące zespoły:

GRUPA A

BKS Chemik Siatkówka Młodzieżowa Bydgoszcz

UMKS MOS WOLA Warszawa 

Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel 

AKS V LO Rzeszów

GRUPA B

KS Metro Warszawa

Enea Energetyk Poznań

Trefl Gdańsk SA

KS Lechia Tomaszów Mazowiecki

 

Wpadajcie i kibicujcie razem z nami.

Pamiętajcie wstęp wolny.

Zapraszamy!

Video Relacje

WDO EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

Co wyróżnia Arenę Lodową?

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Magdalena Czyszczoń podejmie próbę pobicia rekordu Polski na dystansie 10 000 metrów

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE