2022-12-17

5 URODZINY ARENY LODOWEJ W WIELKIM STYLU

Sto lat! Sto lat! Świętujcie z nami ten wyjątkowy dla Areny Lodowej dzień! Już 17 grudnia o godzinie 18:00 obchodzić będziemy nasze 5 URODZINY! Nie może Was zabraknąć, bo będzie się działo! Zobaczcie co dla Was przygotowaliśmy…

 

Tomaszowianie, tym razem świętujecie z nami ZA DARMO - Mieszkańcy miasta za okazaniem karty tomaszowianina oraz uczniowie tomaszowskich szkół za okazaniem legitymacji szkolnej, wejdą na tę ślizgawkę BEZPŁATNIE!

W tak szczególnym dniu będzie na Was czekać moc atrakcji. Takiej Ślizgawki jeszcze u nas nie było. Przygotujcie się, bo będzie się działo!

Podczas fantastycznej zabawy na lodzie nie zabraknie wielu urodzinowych niespodzianek od Areny Lodowej. W naszym wyjątkowym ZAKRĘCONYM KONKURSIE będzie można wygrać ciekawe upominki, VOUCHERY od Pizzerii Capone, VOUCHERY od Zajazd PLAN, VOUCHER na romantyczną kolację dla dwojga od Ośrodek Savoy - Domy Wczasowe w Spale i wiele, wiele innych. 

Między innymi mamy dla Was fantastyczną NAGRODĘ SPECJALNĄ! Jak myślicie co to będzie? Już wkrótce poznacie więcej szczegółów dotyczących ciekawego urodzinowego konkursu…

To jednak nie koniec, bo wieczór uświetni koncert samego Chmiela! Będziemy mogli w rytmie jego hitów ślizgać się do woli na naszym torze. 

To będzie nie tylko szczególna Ślizgawka, ale i prawdziwe URODZINOWE WIDOWISKO. Zatem możecie spodziewać się występów, które zrobią na Was ogromne wrażenie. W pokazie AKROBATYKI POWIETRZNEJ swoje umiejętności zaprezentują podopieczne Aerial Pasja Studio. To jednak nie koniec artystycznych doznań. Będziemy mogli podziwiać prawdziwy kunszt Akademii Tańca Sportowego Aster, która to z całą pewnością zaprezentuje nam swoje fantastyczne UKŁADY TANECZNE.

Najmłodsi Ślizgawkowicze z pewnością ucieszą się na wieść o DMUCHANYM PLACU ZABAW, który powstanie na śródtorzu. Każdy będzie mógł do woli bawić się świętując nasze urodziny!

Imprezę poprowadzi niezawodne FBI - Federalne Biuro Imprez

Zrobimy sobie pamiątkowe zdjęcia w Fotolustrze, ale na tym nie koniec… Z tej wyjątkowej okazji mamy dla Was jeszcze niespodziankę w postaci Fotobudki 360. Dzięki tej technologii każdy będzie mógł uwiecznić swoją podobiznę z każdej strony. 

Serdecznie Was zapraszamy na nasze 5 URODZINY w wielkim stylu! 

Wpadajcie, zjedzcie z nami tort urodzinowy i wypijcie bezalkoholowego szampana na cześć Areny Lodowej.

Fundatorem pysznego tortu urodzinowego będzie Cukiernia Filip w Tomaszowie Mazowieckim, za co serdecznie dziękujemy!

Zapraszamy! 

Video Relacje

Co wyróżnia Arenę Lodową?

1/2 Finału Mistrzostw Polski Młodzików w piłce siatkowej

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Magdalena Czyszczoń podejmie próbę pobicia rekordu Polski na dystansie 10 000 metrów

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE