2022-07-30

ARENA DLA DZIECI

Przed nami Największe Letnie Zawody Łyżwiarstwa Szybkiego o Puchar Prezydenta Miasta Tomaszowa Mazowieckiego Im. Marka Łakomskiego! Zapraszamy do wzięcia w nich udziału i kibicowania już 30-31 lipca do Areny Lodowej o godzinie 10:00.

 

To wyjątkowe, bezpłatne zawody, które będą świetną okazją na sportową rywalizację wśród najmłodszych z Tomaszowa Mazowieckiego. Zmierzą się oni w 8 kategoriach na 4 dystansach. 

Każdy z zawodników otrzyma medal pamiątkowy, a najlepsi będą rywalizować o nagrody główne - rowery!

Tegoroczna edycja zawodów odbędzie się ku pamięci utalentowanego, byłego łyżwiarza, wieloletniego działacza i wspaniałego Prezesa Klubu Sportowego Arena - Marka Łakomskiego, którego z bólem serca pożegnaliśmy w tym roku. 

W sobotę o godzinie 10:00 odbędzie się CZĘŚĆ OFICJALNA, która w całości poświęcona będzie Śp. Markowi Łakomskiemu. Będzie nam niezmiernie miło jeśli wspólnie, w łyżwiarskim stylu upamiętnimy naszego kolegę.

O godzinie 10:30 rozpocznie się natomiast część sportowa.

Zapisów należy dokonywać wyłącznie drogą elektroniczną na adres zawody@arenalodowa.pl w tytule wiadomości wpisując: “Letnie zawody o Puchar Prezydenta Miasta im. Marka Łakomskiego” wraz z załączonym formularzem zgłoszeniowym, dostępnym na stronie Areny Lodowej w zakładce Zawody

Zgłoszenia będą przyjmowane do 27 lipca 2022 r.

Zachęcamy do kibicowania młodym panczenistom.

Zapraszamy!

Video Relacje

Co wyróżnia Arenę Lodową?

1/2 Finału Mistrzostw Polski Młodzików w piłce siatkowej

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Magdalena Czyszczoń podejmie próbę pobicia rekordu Polski na dystansie 10 000 metrów

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE