2021-12-08

MIKOŁAJKOWY POJEDYNEK W ARENIE O PUCHAR PREZYDENTA MIASTA

Przed nami wyjątkowe zawody w łyżwiarstwie szybkim dla dzieci i młodzieży, organizowane przez Klub Sportowy Arena Tomaszów Mazowiecki. Zawodnicy powalczą o puchar Prezydenta miasta Tomaszowa Mazowieckiego w dniach 18 grudnia o godzinie 8:30 oraz 19 grudnia o godzinie 13:00 w Arenie Lodowej. Zachęcamy młodych panczenistów do wzięcia w nich udziału.

 

„Mikołajkowy pojedynek w Arenie” to świetna okazja, aby w sportowej rywalizacji sprawdzić swoje umiejętności i powalczyć o pierwsze miejsca. Zawody te skierowane są do dzieci i młodzieży szkolnej TYLKO z Tomaszowa Mazowieckiego. Każde dziecko, biorące udział w zawodach otrzyma ciekawy upominek.

Planujemy start uczestników w 6 grupach wiekowych (F1, F2), (E1, E2) oraz (D1, D2), na 3 dystansach (od 100 m, 300, do 500 m – w zależności od wieku) z podziałem na płeć.

Zapisy należy wysyłać, tylko i wyłącznie, drogą elektroniczną na adres zawody@arenalodowa.pl w tytule wiadomości wpisując: „Mikołajkowy pojedynek w Arenie” z załączonym formularzem zgłoszeniowym znajdującym się na stronie Areny Lodowej w zakładce Zawody. 

Zgłoszenia będą przyjmowane do 15 grudnia 2021 r. Bezpłatna liczba startujących ograniczona jest do 150 osób i liczy się kolejność zgłoszeń. 

Zachęcamy do wzięcia udziału nie tylko młodych zawodników, ale również publiczność.

Kibicujcie razem z nami.

Zapraszamy!

Video Relacje

1/2 Finału Mistrzostw Polski Młodzików w piłce siatkowej

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Magdalena Czyszczoń podejmie próbę pobicia rekordu Polski na dystansie 10 000 metrów

Norbert Piekielny przed próbą bicia rekordu Polski

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE