2021-11-20

BIAŁO-CZERWONA ARENA LODOWA

Po raz trzeci w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowiecki odbędą się ogólnopolskie zawody w łyżwiarstwie szybkim. Wydarzenie “Arena dla Niepodległej III” organizowane jest przez Klub Sportowy Arena i odbędzie się już w ten weekend (20-21.11.2021) o godzinie 10:00!

 

Zawody te upamiętnią 103 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, ale również są doskonałą okazją do sportowej rywalizacji nie tylko wśród dzieci, młodzieży, ale także dorosłych i seniorów z całego kraju. Nie zabraknie pieśni patriotycznych i nawiązań do tego ważnego historycznego wydarzenia. 

Swoje umiejętności zaprezentuje ponad 200 panczenistów z ponad 20 klubów.  “Arena dla Niepodległej III” to wydarzenie zrzeszające miłośników łyżwiarstwa w każdym wieku z różnych miejsc w Polsce. Start uczestników odbędzie się w 8 grupach wiekowych na 4 dystansach (od 100 m, po 300 m, 500 m i 1000 m - w zależności od wieku).

 

Medale i puchary czekają już na zwycięzców. Będzie radośnie, patriotycznie i sportowo. Nie może Was zabraknąć na wspólnym kibicowaniu! 

Zapraszamy!

Video Relacje

1/2 Finału Mistrzostw Polski Młodzików w piłce siatkowej

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Magdalena Czyszczoń podejmie próbę pobicia rekordu Polski na dystansie 10 000 metrów

Norbert Piekielny przed próbą bicia rekordu Polski

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE