2021-11-12

ISU PUCHAR ŚWIATA W ŁYŻWIARSTWIE SZYBKIM

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń w Arenie Lodowej! W dniach 12-14 listopada odbędzie się ISU Puchar Świata w Łyżwiarstwie Szybkim. Wystąpią u nas najlepsi łyżwiarze z całego świata.

Na imprezie tej panczeniści powalczą o kwalifikacje do Igrzysk Olimpijskich w Pekinie 2022! Nie zabraknie więc rekordzistów świata i medalistów Igrzysk Olimpijskich. Będziemy mogli towarzyszyć im w najważniejszych dniach ich sportowej kariery. Bilety na to szczególne wydarzenie można również kupić w kasach Areny Lodowej, bądź na stronie internetowej https://www.ebilet.pl/sport/pozostale/lyzwiarstwo/

Nie wahajcie się ani sekundy dłużej i rezerwujcie czas na wspólne przeżywanie sportowych emocji. 

W trakcie rywalizacji pojawi się aż 19 polskich reprezentantów, między innymi: złoty medalista Igrzysk Olimpijskich w Soczi - Zbigniew Bródka, srebrna medalista z Soczi Natalia Czerwonka, a także najmłodsza polska olimpijka w Pjongczang 2018 - Karolina Bosiek. 

Czeka nas niezwykłe sportowe widowisko, podczas którego będziemy mogli kibicować naszym panczenistom, świetnie się bawiąc na trybunach Areny Lodowej. To nie lada okazja, żeby na żywo obejrzeć starcie najlepszych łyżwiarzy z całego świata. W ciągu tych intensywnych trzech dni będziemy podziwiali ich kunszt i profesjonalizm, a zaangażowanie i determinacja z jaką powalczą o zwycięstwo, z całą pewnością nas zainspirują. Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim i Polski Związek Łyżwiarstwa Szybkiego gwarantują prawdziwe sportowe emocje. 

Nie możemy się już doczekać! 

Zapraszamy!

Video Relacje

1/2 Finału Mistrzostw Polski Młodzików w piłce siatkowej

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Magdalena Czyszczoń podejmie próbę pobicia rekordu Polski na dystansie 10 000 metrów

Norbert Piekielny przed próbą bicia rekordu Polski

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE