2021-03-04

Paweł Domagała zaśpiewa w Tomaszowie Mazowieckim

[KONCERT ODWOŁANY] 27 marca o godz. 19 w Arenie Lodowej przy ul. Strzeleckiej 24/26 wystąpi Paweł Domagała ‒ aktor i muzyk. Koncert artysty odbędzie się w ramach cyklu Arena Gwiazd i będzie częścią trasy koncertowej promującej jego najnowszą płytę pt. „Wracaj”. Organizatorem wydarzenia jest Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim. Sprzedaż biletów rusza 4 marca o godz. 10.

BILETY

* przedsprzedaż (do 14 marca 2021 r.):

‒ Sektor A (miejsca siedzące na wprost sceny) ‒ 109 zł

‒ Sektor B (trybuny) ‒ 89 zł

* od 15 do 27 marca 2021 r. :

‒ Sektor A ‒ 129 zł

‒ Sektor B ‒ 109 zł

Sprzedaż biletów poprzez strony: www.mck-tm.pl, biletyna.pl oraz stacjonarnie w Miejskim Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim przy pl. Kościuszki 18 w godz. 8-16.

Organizator koncertu: Miejskie Centrum Kultury w Tomaszowie Mazowieckim

Partner: Arena Lodowa w Tomaszowie Mazowieckim

 

O artystach

Paweł Domagała to człowiek z podwójnym życiem – aktorskim i muzycznym. Gra w filmie, koncertuje, nagrywa płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być radykalnie pokorny i ekstremalnie pewny siebie. Niezależnie od gatunku filmu, w którym gra, tworzy barwne postaci. Znany między innymi z filmów: „Wkręceni”, „Exterminator. Gotowi na wszystko” oraz serialu „Żmijowisko”. Występuje w Teatrze Dramatycznym i Teatrze Kwadrat.

Łukasz Borowiecki – basista (w wersji akustycznej kontrabasista), kompozytor, producent muzyczny i aranżer. Gra również na pianinie i akordeonie. Studiował na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach, współtworzył zespół „Jamal”, grał nawet w orkiestrze dętej „Grandioza”. Współpracuje z Arturem Andrusem, czasem pisze muzykę dla innych twórców i komponuje muzykę do spektakli teatralnych. Paweł i Łukasz poznali się kilka lat temu w Warszawie, choć obaj są z Radomia. Ich spotkanie rozpoczęło wspólną muzyczną przygodę. Własnym sumptem i bez wsparcia wielkich wytwórni wydali płytę „Opowiem Ci o mnie”, na której teksty są Pawła, muzyka Pawła i Łukasza, a producentem muzycznym jest Łukasz. Płyta uzyskała status platynowej płyty. W 2018 roku obaj muzycy we własnej, niezależnej wytwórni „Domagała i Borowiecki” wydali kolejny krążek „1984”, który pokrył się podwójną platyną. Teledysk promujący płytę „Weź nie pytaj” przekroczył 120 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a piosenka dostała Fryderyka Publiczności za przebój roku. Okazała się także Przebojem Roku 2018 w radiu RMF FM. W ubiegłym roku Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki zakończyli prace nad nowym, trzecim już albumem - „Wracaj”, którego premiera odbyła się 20 listopada 2020 r. Album promują single: „Ja tak umiem”, a także „Popatrz na mnie” oraz „Wracaj”. ‒ Nowa płyta to powrót-przełom. Walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Także w sensie muzycznym. To realizacja naszych najśmielszych pomysłów, bez zastanawiania się, jak zabrzmią na tle polskiej sceny muzycznej – tak mówią o płycie.

Ważne informacje

Koncert odbędzie się w obowiązującym reżimie sanitarnym (co dotyczy m.in. obowiązku zakrywania ust i nosa, dezynfekcji rąk oraz zachowania dystansu społecznego), w związku z czym należy zapoznać się z regulaminem imprezy dostępnym na stronie www.mck-tm.pl oraz w załącznikach poniżej. Osoby wchodzące na koncert zobowiązane są również do przekazania organizatorowi „oświadczenia COVID-19” (zał. OŚWIADCZENIE).

Video Relacje

Magdalena Czyszczoń podejmie próbę pobicia rekordu Polski na dystansie 10 000 metrów

Norbert Piekielny przed próbą bicia rekordu Polski

Kulisy European Individual Ice Speedway Championship

Oficjalne promo Mistrzostw Europy w żużlu na lodzie

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE