2020-12-19

Świętujemy 3 urodziny na lodzie

3 lata minęły jak jeden dzień. Zobaczcie jakie atrakcje przygotowaliśmy z okazji urodzin Areny.

Program 3. urodzin Areny Lodowej:

I. TURA ATRAKCJI  - "Chodź na łyżwy" - Dzień otwarty i piknik rodzinny

9:00 - start recepcji

9:30 - 10:20 - I tura zajęć

10:20 - 10:40 - pokazy

10:40 - 11:30 - II tura zajęć

Rejestracja na wydarzenie otwiera się o godzinie 9:00 i będzie czynna przez cały okres trwania imprezy. W razie potrzeby, na miejscu można wypożyczyć łyżwy - organizator zapewnia jedynie ograniczoną ilość sprzętu.

O godzinie 9:30 i 10:40 odbędą się bezpłatne zajęcia (50 minut), które zostaną przeprowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów z łódzkich oraz warszawskich klubów łyżwiarstwa figurowego. Pomiędzy turami zajęć odbędą się pokazy, w których wystąpią nasi kadrowicze. '

Impreza odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Uprzejmie prosimy aby na halę wchodzić w maseczkach. Jeżeli nie uczestniczą Państwo w zajęciach na lodzie - maseczki należy nosić przez cały czas pobytu w hali.

Warunki uczestnictwa:

W wydarzeniu mogą wziąć udział dzieci uczęszczające do szkoły podstawowej oraz młodsze (od 4go roku życia), a także opiekunowie (jedna grupa dla rodziców na każdą turę zajęć).

12:00, 13:30, 15:00, 16:30 - tradycyjne ślizgawki na małym lodowisku*

II. TURA ATRAKCJI  - Ślizgawki z atrakcjami

o 18.00 i 19.30- lodowe imprezy z muzyką od FBI na małym lodowisku

Imprezę rozkręci Federalne Biuro Imprez, a ten wspaniały dzień będziecie mogli uwiecznić za pomocą fotolustra. Nie zabraknie konkursów z nagrodami, Maskotki Pingwina i...BALONÓW.

 Więcej informacji o programie "Chodż na łyżwy": http://www.chodznalyzwy.pl/

*Z uwagi na regenerację lodu po Indywidualnych Mistrzostwach Europy w żużlu na lodzie do Świąt Bożego Narodzenia ślizgawki na torze długim zostają odwołane.

Z uwagi na obowiązujący na tym lodowisku limit (do 150 osób) gorąco zachęcamy do zakupu biletów przez internet oraz do skorzystania z pozostałych ślizgawek o godz. 12:00, 13:30, 15:00 i 16:30.

Z przykrością informujemy, że z powodu regeneracji lodu i tymczasowego zamknięcia toru długiego po Indywidualnych Mistrzostwach w żużlu na lodzie, dodatkowe atrakcje zaplanowane na ten dzień zostają odwołane.

Video Relacje

WDO EUROPEAN CHAMPIONSHIPS

Co wyróżnia Arenę Lodową?

XXVIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Zimowych

Magdalena Czyszczoń podejmie próbę pobicia rekordu Polski na dystansie 10 000 metrów

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE