2020-11-11

Zapraszamy do wspólnych obchodów Narodowego Święta Niepodległości…na lodzie!

11 listopada zapewniamy mnóstwo atrakcji i organizujemy niepodległościowe 4 ślizgawki, w tym jedną wyjątkową z  symbolicznym przejazdem na 102 metry.

11 listopada 2020 r. na największym krytym torze łyżwiarskim w Polsce ślizgamy się w godzinach 12.00, 13.30, 18.00 i 19.30. Każda osoba, która tego dnia kupi bilet na ślizgawkę o 18.00 otrzyma słodki upominek. O tej godzinie będzie możliwość zrobienia sobie zdjęcia z naszym Pingwinkiem w fotolustrze. Na tej i na pozostałych ślizgawkach słodkie, i nie tylko, upominki zaplanowane są dla wszystkich, którzy poprzez ubiór lub rekwizyty oddadzą klimat Święta Niepodległości. Atrakcyjne nagrody-niespodzianki czekają ponadto na przebranych, który zechcą wziąć udział w symbolicznym przejeździe na czas na ślizgawce o godz. 18.00. Do pokonania będzie odcinek o długości 102 metrów dla upamiętnienia 102. rocznicy odzyskania niepodległości. Osoby z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzone. Mini zawody odbędą się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i dystansu.

Symboliczne przejazdy przewidziane są na godz. 18.00, jednak zachęcamy do przebierania się i wesołego świętowania również cały dzień. Z tej okazji przygotowaliśmy mini konkurs w internecie. Zachęcamy wszystkich przebranych, by podczas jednej ze ślizgawek 11 listopada zrobić sobie zdjęcie, a następnie wrzucić je pod konkursowy post na profilu Facebook Areny Lodowej. Na 3 pierwsze osoby z najwyższą liczbą reakcji również będą czekały atrakcyjne upominki.

Link do posta konkursowego

 Link do fotogalerii

 

Czas na ogłoszenie wyników konkursu "Arena Lodowa dla Niepodległej"
Jest nam niezmierni miło ogłosić, że najwięcej - aż 119 reakcji otrzymała: Klaudia Zysiak. Drugie miejsce należy się Arturowi Jeske. Wraz z córką otrzymali 32 reakcje (+12 reakcji sama Zosia).
Trzecie miejsce zdobywa @Agnieszka Klepacz wraz z partnerem, którzy zebrali 9 reakcji.
Zwycięzców zapraszamy po odbiór nagród do kasy Areny Lodowej.

Video Relacje

Rozgrzewamy się przed ślizgawką

Pobiegliśmy na ojca łyżwiarstwa w Tomaszowie po raz pierwszy

Wspominamy prekursora łyżwiarstwa szybkiego w Tomaszowie

Zgrupowanie letnie kadry 2020 według...

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE