2020-10-10

Wracają upragnione ślizgawki

Mamy dobrą wiadomość dla spragnionych lodowych wrażeń. W tym sezonie ogólnodostępne ślizgawki w Arenie Lodowej wracają wyjątkowo wcześnie bo już 10-ego (sobota) października. Pierwszą ślizgawkę rozpoczynamy o godz. 18.00, drugą o 19.30. Zapraszamy wszystkich, także tych niejeżdżących. Czekamy na was z wieloma atrakcjami, konkursami i nagrodami.

 

Zaczynamy od atrakcyjnej ceny, każdy wchodzi za  jedyne 10 zł. W tej cenie będziecie mogli nie tylko poślizgać się na torze długim czy zrobić pamiątkowe zdjęcie w fotolustrze, ale także sprawdzić się w zawodach sprawnościowych. Do wygrania pamiątkowe medale oraz przejażdżka rolbą (pojazdem do pielęgnacji lodu) za najlepszy wynik. Na zawody zapiszecie się na miejscu, a nad ich przebiegiem będą czuwać znani i lubiani instruktorzy łyżwiarstwa. Będą dla Was bezpłatnie konsultować waszą technikę jazdy.

Równolegle z atrakcjami na lodzie odbywać się będą konkursy i zabawy na tzw. śródtorzu i wokół toru lodowego. Dla młodszych gości Miejskie Centrum Kultury zorganizuje warsztaty plastyczne oraz tor przeszkód. Nie zabraknie konkursów na myślenie. Wśród nich quizy od Geoparku z Gminy Sławno oraz niespodzianki od Muzeum w Tomaszowie Mazowieckim z okazji 190-lecia nadania praw miejskich dla Tomaszowa. Pojawi się też strefa relaksu od Kina Helios dla kinomaniaków, a w niej projekcje filmowe, konkursy oraz darmowy popcorn. Do wygrania atrakcyjne nagrody: zaproszenia do kina, książki, muzyka cd/filmy, zaproszenia na zestaw barowy. Nad oprawą muzyczną całości wydarzenia czuwać będzie Federalne Biuro Imprez.


Otwieramy się dla Was

Z okazji oficjalnego otwarcia sezonu 2020/2021 na czas inauguracyjnych ślizgawek uruchomiony zostanie punkt informacyjny Areny. Każdy zainteresowany nie tylko będzie mógł zapoznać się z bieżącym kalendarzem imprez, ale także zdobędzie wiedzę na temat zapisów do KS Arena czy do Akademii Siatkówki Lechii.

Video Relacje

Magdalena Czyszczoń podejmie próbę pobicia rekordu Polski na dystansie 10 000 metrów

Norbert Piekielny przed próbą bicia rekordu Polski

Kulisy European Individual Ice Speedway Championship

Oficjalne promo Mistrzostw Europy w żużlu na lodzie

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE