2020-09-23

Mecz otwarcia 1. ligii piłki siatkowej mężczyzn

Zapraszamy na mecz inaugurujący sezon 2020/2021 TAURON 1.Liga. Przeciwnikiem KS Lechia Tomaszów Maz. będzie drużyna z Częstochowy: KS Norwid Częstochowa. Kup bilet.

Pierwszy mecz ligowy w Tauron1 Lidze po bardzo długiej przerwie spowodowanej koronawirusem KS Lechia Tomaszów zagra w środę, 23 września w Arenie Lodowej w Tomaszowie. Jej przeciwnikiem będzie Exact Systems Norwid Częstochowa. Początek spotkania o godz. 18.

Do rywalizacji o medale i awans do PlusLigi przystępuje aż piętnaście drużyn, w tym czterech zespoły bieniaminka. Od pierwszej kolejki zapowiada się zacięta walka, bowiem na koniec rozgrywek aż trzy zespoły spadną do 2. Ligi. Tak jak w poprzednich latach wybrane spotkania danej serii spotkań śledzić będzie można na sportowych antenach Telewizji Polsat Sport.

W związku z tym, że w tegorocznych rozgrywkach startuje aż piętnaście drużyn i jest to liczba nieparzysta - w rundzie zasadniczej TAURON 1. Ligi zawsze pauzować będzie jeden z zespołów.

W sezonie 2020/21 zostanie rozegrana 2. edycja Pucharu TAURON 1. Ligi. Rywalizacja będzie składać się kilku etapów. Zwycięzca Pucharu TAURON 1. Ligi sezonu 2020/2021 zostanie drużyna, która w rundzie 4 - finałowej wygra większą liczbę meczów. Jeżeli po zakończeniu drugiego spotkania stan rywalizacji w meczach będzie wynosił 1:1 to, o wygraniu rywalizacji zadecyduje wygranie „złotego seta” do 15 punktów z dwoma punktami przewagi jednej z drużyn.


 
Bilety do nabycia w kasie Areny Lodowej lub tutaj
 
Cena biletów:
▪ ulgowy (do 12 lat): 10,00 zł,
▪ ulgowy (+65 lat): 10,00 zł.
▪ normalny: 15,00
 
Dzieci do 6 lat: wejście bezpłatne.
Obowiązuje karta Tomaszowianina.
 
Tego w Arenie jeszcze nie było, nie może Was zabraknąć!

 

Link do wydarzenia

Video Relacje

Rozgrzewamy się przed ślizgawką

Pobiegliśmy na ojca łyżwiarstwa w Tomaszowie po raz pierwszy

Wspominamy prekursora łyżwiarstwa szybkiego w Tomaszowie

Zgrupowanie letnie kadry 2020 według...

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE