2020-02-22

Cztery tygodnie do wielkiego ścigania na lodzie! Oficjalne promo imprezy (wideo)

Równo za cztery tygodnie w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim czekają nas emocje związane z European Individual Ice Speedway Championship. Żużel na lodzie wraca do Polski w wielkim stylu i to od razu z imprezą wysokiej rangi. Zachęcamy do obejrzenia i udostępniania oficjalnego filmu promocyjnego imprezy, wyprodukowanego na zlecenie Speedwayevents.pl przez JAK Film.

Emocje, prędkość, adrenalina – to wszystko na pewno towarzyszyć nam będzie w Tomaszowie Mazowieckim. Silne wrażenia zapewnią lodowi gladiatorzy, mknący do mety na motocyklach wyposażonych w skrzynie biegów, opony uzbrojone w kolce i przede wszystkim rozwijający prędkości, dochodzące do 140 km/h.

 

Zobaczcie zresztą Państwo sami - https://youtu.be/LQGSbky_gf8

Przypominamy, że zmagania 16 zawodników o miano najlepszego na Starym Kontynencie rozpoczną się w sobotę, 21 marca 2020 r., o godzinie 17.00. Dzień wcześniej o tej samej porze zaplanowano oficjalny trening. Dotychczas trzy federacje dokonały oficjalnych zgłoszeń swoich reprezentantów. Szwajcaria zaanonsowała start Philipa Lagedera, Niemcy – Stefana Pletschachera i Maxa Niedermaiera, a Polska – Michała Knappa. Czekamy jeszcze na oficjalne aplikacje federacji Austrii (2 miejsca), Czech (2 miejsca), Finlandii (1 miejsce), Niderlandów (2 miejsca), Rosji (2 miejsca), Włoch (1 miejsce) i Szwecji (2 miejsca). Warto pospieszyć się z zakupem biletów, bo w puli zostało ich zaledwie kilkaset. Zapraszamy na strony internetowe –

http://bilety.speedwayevents.pl

lub

http://iseuro.com/bilety

Video Relacje

Zgrupowanie letnie kadry 2020 według...

"Jak na łyżwy to tylko do Tomaszowa" - przekonuje Chmielu

Przyjemny chłód w Arenie i mrożący krew w żyłach spot

I Targi Ślubne w Arenie Lodowej

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE