2020-01-17

Reprezentanci dziesięciu państw powalczą o medale European Individual Ice Speedway Championship!

FIM Europe przyznała miejsca dla dziesięciu federacji, jeśli chodzi o obsadę European Individual Ice Speedway Championship. Walka o medale odbędzie się 21 marca w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim.

W zawodach wystartują zawodnicy z Austrii (2 miejsca), Czech (2 miejsca), Finlandii (1 miejsce), Niderlandów (2 miejsca), Niemiec (2 miejsca), Rosji (2 miejsca), Szwajcarii (1 miejsce), Szwecji (2 miejsca), Włoch (1 miejsce) i gospodarza – Polski (1 miejsce).

Poszczególne federacje mają czas do końca lutego, by dokonać zgłoszeń nominowanych przez siebie do startu w imprezie zawodników. Nasz kraj reprezentował będzie Michał Knapp z Grudziądza, który oficjalnie zostanie powołany do kadry narodowej pod koniec stycznia, podczas posiedzenia prezydium Polskiego Związku Motorowego. Jego występ w Tomaszowie Mazowieckim został zapowiedziany przez przewodniczącego Głównej Komisji Sportu Żużlowego – Piotra Szymańskiego.

Kibicom przypominamy, że wejściówki na zawody można kupować online na stronach internetowych: http://bilety.speedwayevents.pl lub iseuro.com/bilety

Honorowy patronat nad zawodami objął europoseł Ryszard Czarnecki.

Video Relacje

"Jak na łyżwy to tylko do Tomaszowa" - przekonuje Chmielu

Przyjemny chłód w Arenie i mrożący krew w żyłach spot

I Targi Ślubne w Arenie Lodowej

I Mistrzostwa Polski w "Ślizganiu na Byle Czym"

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE