2019-10-24

XXXIV Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach - WYNIKI

XXXIV Mistrzostwa Polski w Łyżwiarstwie Szybkim na Dystansach odbyły się 24-27 października w Arenie Lodowej

Wszyscy chętni mogli oglądać to wyjątkowe sportowe wydarzenie na trybunach Areny Lodowej całkowicie za darmo.

Wyniki 1. dnia MP na dystansach:

Kobiety

3000 m
1. Karolina Bosiek (KS Pilica Tomaszów Maz.) 4.18,00

2. Natalia Czerwonka (KS Arena Tomaszów Maz.) 4.20,46
3. Karolina Gąsecka (KS Pilica Tomaszów Maz.) 4.25,36

sprint drużynowy
1. MKS Cuprum Lubin 1.36,50 (Kaja Ziomek, Adrianna Kluk, Aleksandra Kluk)

2. AZS AWF Katowice 1.36,60 (Andżelika Wójcik, Olga Kaczmarek, Aleksandra Kapruziak)
3. KS Pilica Toaszów Maz. 1.36,84 (Natalia Jabrzyk, Daria Kopacz, Aleksandra Czapnik)

Mężczyźni

5000 m
1. Artur Janicki (UKS Błyskawica Domaniewice) 6.39,86

2. Szymon Pałka (Stoczniowiec Gdańsk) 6.39,88
3. Adrian Wielgat (Stoczniowiec Gdańsk) 6.44,77

sprint drużynowy
1. GKS Stoczniowiec Gdańsk 1.23,65 (Artur Nogal, Sebastian Kłosiński, Marcin Bachanek)

2. KS Pilica Tomaszów Maz. 1.26,15 (Jakub Piotrowski, Damian Żurek, Mateusz Owczarek)
3. GKS Stoczniowiec Gdańsk II 1.26,47 (Adrian Wielgat, Dawid Burzykowski, Jan Świątek)

Wyniki 2. dnia MP:

Kobiety

500 m
1. Kaja Ziomek (Cuprum Lubin) 38,93

2. Karolina Bosiek (KS Pilica Tomaszów Maz.) 39,46
3. Andżelika Wójcik (AZS AWF Katowice) 39,47

bieg drużynowy
1. KS Pilica Tomaszów Maz. (Karolina Gąsecka, Daria Kopacz, Natalia Jabrzyk) 3.26,82

2. AZS AWF Katowice (Aleksandra Kapruziak, Olga Kaczmarek, Iga Wojtasik) 3.29,52
3. UKS Orlica Duszniki Zdrój (Alicja Jasztal, Aleksandra Glamkowska, Kaja Gajewska) 3.38,78

Mężczyźni

500 m
1. Piotr Michalski (Górnik Sanok) 35,35

2. Artur Waś (AZS KU Politechniki Opolskiej Opole) 35,40
3. Artur Nogal (Stoczniowiec Gdańsk) 35,62

bieg drużynowy

  1. GKS Stoczniowiec Gdańsk (Adrian Wielgat, Dawid Burzykowski, Szymon Palka) 4.10,98
    2. KS Pilica Tomaszów Maz. (Mateusz Owczarek, Szymon Wojtakowski, Jakub Piotrowski) 4.12,94
    3. MKS Cuprum Lubin (Maciej Dulewicz, Wojciech Gutowski, Kacper Busse) 4.36,16

Wyniki 3. dnia MP:

Kobiety

1000 m
1. Natalia Czerwonka (KS Arena Tomaszów Maz.) 1.17,56

2. Karolina Bosiek (KS Pilica Tomaszów Maz.) 1.17,96
3. Kaja Ziomek (Cuprum Lubin) 1.19,06

5000 m
1. Karolina Gąsecka (KS Pilica Tomaszów Maz.) 7.52,62

2. Magdalena Borek (KS Arena Tomaszów Maz.) 8.09,79
3. Joanna Hajduk (Fundacja ŁiSW Legia Warszawa) 8.28,78

Mężczyźni

1000 m
1. Piotr Michalski (Górnik Sanok) 1.11,48

2. Artur Nogal (Stoczniowiec Gdańsk) 1.11.49
3. Marcin Bachanek (Stoczniowiec Gdańsk) 1.11,81

10 000 m
1. Szymon Palka (Stoczniowiec Gdańsk) 13.56,48

2. Artur Janicki (UKS Błyskawica Domaniewice) 14.24,05
3. Mateusz Owczarek (KS Pilica Tomaszów

Wyniki 4. dnia Mistrzostw Polski na dystansach

Kobiety

1500 m
1. Natalia Czerwonka (KS Arena Tomaszów Maz.) 1.59,03
2. Karolina Bosiek (KS Pilica Tomaszów Maz.) 2.00,64
3. Karolina Gąsecka (KS Pilica Tomaszów Maz.) 2.04,06

bieg ze startu wspólnego
1. Karolina Gąsecka (KS Pilica Tomaszów Maz.) 10.26,80
2. Olga Kaczmarek (AZS AWF Katowice) 10.27,10
3. Natalia Czerwonka (KS Arena Tomaszów Maz.) 10.27,40

Mężczyźni

1500 m
1. Adrian Wielgat (Stoczniowiec Gdańsk) 1.50,54
2. Artur Janicki (UKS Błyskawica Domaniewice) 1.51,12
3. Marcin Bachanek (Stoczniowiec Gdańsk) 1.51,48

bieg ze startu wspólnego
1. Marcin Bachanek (Stoczniowiec Gdańsk) 8.09,28
2. Artur Janicki (UKS Błyskawica Domaniewice) 8.09,38
3. Jakub Piotrowski (KS Pilica Tomaszów Maz.) 8.09.

Video Relacje

I Targi Ślubne w Arenie Lodowej

I Mistrzostwa Polski w "Ślizganiu na Byle Czym"

Pierwsze Urodziny Areny Lodowej

Jakie wrażenia po Pucharze Świata Seniorów?

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE