2019-06-19

Mistrzostwa Świata i Europy w Tomaszowie Mazowieckim

Tomaszów Mazowiecki europejską stolicą Short Tracku w 2021 roku, a także światową stolicą Short Tracku w 2022r.

Kolejny raz nasza praca przynosi efekty, z całą energią i poświęceniem staramy się, aby jak najwięcej wydarzeń rangi europejskiej, często światowej pojawiało się na naszym obiekcie, a co za tym idzie informujemy, że Międzynarodowa Unia Łyżwiarska ISU przyznała prawa do organizacji Mistrzostw Europy i Mistrzostw Świata w Short Tracku w Arenie Lodowej.

Wydarzenia tego typu, czynią Tomaszów Mazowiecki europejską stolicą Short Tracku w 2021 roku, a także światową stolicą Short Tracku w 2022 r. Mistrzostwa Europy w Short Tracku rozegrają się w dniach 15-17 stycznia 2021 r. Natomiast w kolejnym sezonie, w dniach 4-6 marca 2022, odbędą się Mistrzostwa Świata juniorów w Short Tracku.

Chcielibyśmy jednocześnie uświadomić, w jakim stopniu rośnie charakter i potencjał naszego obiektu, ponieważ obecnie w Arenie Lodowej na zgrupowaniu przebywa kadra narodowa Short Track - z Natalia Maliszewska włącznie, która jest obecną mistrzynią Europy w biegu na 500 m, wicemistrzynią Świata 2018 i zdobywczynią Pucharu Świata w sezonie 2018/2019, na tym samym dystansie.

Video Relacje

I Targi Ślubne w Arenie Lodowej

I Mistrzostwa Polski w "Ślizganiu na Byle Czym"

Pierwsze Urodziny Areny Lodowej

Jakie wrażenia po Pucharze Świata Seniorów?

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE