2018-09-10

Agnieszka Chylińska już w ten piątek w Arenie

Wrześniowy Rabat: 2+1. Kupujesz 2 bilety, a trzeci dostajesz gratis. Uwaga! Tylko w kasach Areny zniżki dla posiadaczy Karty Tomaszowianina.

Koncert rozpoczyna się o godzinie 20.00. Wstęp do obiektu od godz. 18.30.

CENY BILETÓW:

Sektor PŁYTA* - 79 zł (69zł z Kartą Tomaszowianina)
Sektor FAN** - 129 zł
Sektor VIP*** - 179 zł

*STREFA PŁYTA - OGÓLNA STREFA STOJĄCA
**STREFA FUN - STREFA PRZY SCENIE
***STREFA VIP - DARMOWY PARKING I CATERING WRAZ Z MIEJSCAMI SIEDZĄCYMI W  STREFIE GOŚCI SPECJALNYCH

WRZEŚNIOWY RABAT: PRZY ZAKUPIE 2 BILETÓW, TRZECI OTRZYMACIE W PREZENCIE*

*Promocja dotyczy biletów na PŁYTĘ oraz biletów FAN.

BILETY DO NABYCIA:

DZIECI do lat 7 wchodzą bezpłatnie.
Sugerujemy by zapewnić dzieciom słuchawki wyciszające.

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE proszone są o pobranie oświadczenia : http://musiccompany.pl/koncerty/agnieszka_chylinska_forever_child_tour_2018
Oświadczenie należy mieć wypełnione przez rodzica lub prawnego opiekuna i podać osobie przy skanowaniu biletu.

ZNIŻKI DLA FIRM I INSTYTUCJI: e.perka@marketingfactory.pl

O KONCERCIE

Koniec września 2016 roku. Po siedmiu latach od wydania studyjnego albumu „Modern Rocking” fanów Agnieszki Chylińskiej obiega niespodziewana wiadomość – artystka nagrała nowy krążek! Chylińska powróciła na polską scenę w wielkim stylu, ukazując jednocześnie swoją odmienną, niż ostatnim razem, odsłonę. I mimo że „Forever Child” nadal jest oparty na elektronice, to jednak w porównaniu z poprzednim krążkiem więcej na nim rockowego, tak charakterystycznego dla tej wokalistki, pazura. Pierwszy utwór z krążka - „Królowa łez” - został do tej pory odsłuchany w serwisie YouTube ponad 54 milionów razy, przez co zyskał status Diamentowego Singla. Fakt ten chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo wyczekiwany był powrót Agnieszki Chylińskiej.

„Forever Child” jest zaskakującą i nieoczywistą muzyczną wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią /hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy.
Album pokrył się potrójną platyną, zaś promująca go trasa koncertowa cieszyła się tak ogromnym powodzeniem i entuzjazmem fanów, że wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie, a bilety znikały ze sklepów w zaledwie kilka dni. Niebywałym powodzeniem cieszyły się również europejskie koncerty artystki na początku tego roku. Na koncertach „Forever Child Tour” ta ogromnie charyzmatyczna wokalistka zaskakuje i przypomina, czym jest prawdziwy, energetyczny rock. Podczas trasy koncertowej nie brakuje także przebojów O.N.A. i formacji Chylińska.

WIĘCEJ INFORMACJI U ORGANIZATORA: MARKETING FACTORY
Infolinia : +48 784-864-808

Video Relacje

I Mistrzostwa Polski w "Ślizganiu na Byle Czym"

Pierwsze Urodziny Areny Lodowej

Jakie wrażenia po Pucharze Świata Seniorów?

Sto lat, Arena Lodowa!

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE