2018-09-10

Agnieszka Chylińska już w ten piątek w Arenie

Wrześniowy Rabat: 2+1. Kupujesz 2 bilety, a trzeci dostajesz gratis. Uwaga! Tylko w kasach Areny zniżki dla posiadaczy Karty Tomaszowianina.

Koncert rozpoczyna się o godzinie 20.00. Wstęp do obiektu od godz. 18.30.

CENY BILETÓW:

Sektor PŁYTA* - 79 zł (69zł z Kartą Tomaszowianina)
Sektor FAN** - 129 zł
Sektor VIP*** - 179 zł

*STREFA PŁYTA - OGÓLNA STREFA STOJĄCA
**STREFA FUN - STREFA PRZY SCENIE
***STREFA VIP - DARMOWY PARKING I CATERING WRAZ Z MIEJSCAMI SIEDZĄCYMI W  STREFIE GOŚCI SPECJALNYCH

WRZEŚNIOWY RABAT: PRZY ZAKUPIE 2 BILETÓW, TRZECI OTRZYMACIE W PREZENCIE*

*Promocja dotyczy biletów na PŁYTĘ oraz biletów FAN.

BILETY DO NABYCIA:

DZIECI do lat 7 wchodzą bezpłatnie.
Sugerujemy by zapewnić dzieciom słuchawki wyciszające.

OSOBY NIEPEŁNOLETNIE proszone są o pobranie oświadczenia : http://musiccompany.pl/koncerty/agnieszka_chylinska_forever_child_tour_2018
Oświadczenie należy mieć wypełnione przez rodzica lub prawnego opiekuna i podać osobie przy skanowaniu biletu.

ZNIŻKI DLA FIRM I INSTYTUCJI: e.perka@marketingfactory.pl

O KONCERCIE

Koniec września 2016 roku. Po siedmiu latach od wydania studyjnego albumu „Modern Rocking” fanów Agnieszki Chylińskiej obiega niespodziewana wiadomość – artystka nagrała nowy krążek! Chylińska powróciła na polską scenę w wielkim stylu, ukazując jednocześnie swoją odmienną, niż ostatnim razem, odsłonę. I mimo że „Forever Child” nadal jest oparty na elektronice, to jednak w porównaniu z poprzednim krążkiem więcej na nim rockowego, tak charakterystycznego dla tej wokalistki, pazura. Pierwszy utwór z krążka - „Królowa łez” - został do tej pory odsłuchany w serwisie YouTube ponad 54 milionów razy, przez co zyskał status Diamentowego Singla. Fakt ten chyba najlepiej świadczy o tym, jak bardzo wyczekiwany był powrót Agnieszki Chylińskiej.

„Forever Child” jest zaskakującą i nieoczywistą muzyczną wypowiedzią artystki, której twórczość najlepiej określa ukute przez nią /hasło: „nigdy taka sama”. Tym razem Agnieszka Chylińska łączy rockową siłę swojego charakterystycznego głosu z nowoczesnym brzmieniem. Nawiązując do stylistyki z początków kariery i wplatając wyraziste elementy ulubionych nurtów muzycznych, artystka zaprasza fanów w niezwykłą podróż. Dopełnieniem są osobiste, niezwykle emocjonalne teksty, które długo pozostaną w pamięci słuchaczy.
Album pokrył się potrójną platyną, zaś promująca go trasa koncertowa cieszyła się tak ogromnym powodzeniem i entuzjazmem fanów, że wszystkie koncerty zostały wyprzedane w rekordowo krótkim czasie, a bilety znikały ze sklepów w zaledwie kilka dni. Niebywałym powodzeniem cieszyły się również europejskie koncerty artystki na początku tego roku. Na koncertach „Forever Child Tour” ta ogromnie charyzmatyczna wokalistka zaskakuje i przypomina, czym jest prawdziwy, energetyczny rock. Podczas trasy koncertowej nie brakuje także przebojów O.N.A. i formacji Chylińska.

WIĘCEJ INFORMACJI U ORGANIZATORA: MARKETING FACTORY
Infolinia : +48 784-864-808

Video Relacje

Wielkie otwarcie lodowiska - 13.10.2018r.

Przyjemny chłód w Arenie i mrożący krew w żyłach spot

Jak wyglądają letnie treningi kadry narodowej w short tracku?

Co sądzi o Arenie Ewa Chodakowska?

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE