2018-06-15

Dzień Olimpijczyka w Arenie Lodowej

W miniony piątek święto każdego olimpijczyka zawitało do tomaszowskiej Areny Lodowej. Widowisko godne każdej ceremonii na Igrzyskach Olimpijskich.

Choć Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pyongczangu zakończyły się już dobre pięć miesięcy temu, to atmosferę rodem z olimpijskich aren można było poczuć na nowo już w miniony piątek. Arena Lodowa miała zaszczyt gościć u siebie wybitnych sportowców, którzy brali udział w Igrzyskach Olimpijskich oraz młodych, obiecujących adeptów różnych dyscyplin (od koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, kolarstwa po rolkarstwo, taekwondo czy nawet karate). Celem spotkania było celebrowanie obchodzonego corocznie Dnia Olimpijczyka.

Widzowie zebrani w Arenie Lodowej mogli podziwiać efektowną część artystyczną przygotowaną przez tomaszowskie kluby sportowe. Później publiczność była świadkiem wciągnięcia flagi Polskiego Komitetu Olimpijskiego przez Jaromira Radke, Wiesława Kmiecika, Wandę Panfil, Stanisławę Wąchałę i Karolinę Bosiek. Moment zyskał na dostojności, gdy w trakcie podnoszenia flagi na maszcie, akompaniował hymn olimpijski. Warto nadmienić, że tegoroczne celebracje zbiegły się w czasie z XX – leciem Regionalnej Rady Olimpijskiej w Łodzi. Następny Dzień Olimpijczyka odbędzie się za rok w Sieradzu.

Video Relacje

I Targi Ślubne w Arenie Lodowej

I Mistrzostwa Polski w "Ślizganiu na Byle Czym"

Pierwsze Urodziny Areny Lodowej

Jakie wrażenia po Pucharze Świata Seniorów?

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE