2018-06-15

Dzień Olimpijczyka w Arenie Lodowej

W miniony piątek święto każdego olimpijczyka zawitało do tomaszowskiej Areny Lodowej. Widowisko godne każdej ceremonii na Igrzyskach Olimpijskich.

Choć Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pyongczangu zakończyły się już dobre pięć miesięcy temu, to atmosferę rodem z olimpijskich aren można było poczuć na nowo już w miniony piątek. Arena Lodowa miała zaszczyt gościć u siebie wybitnych sportowców, którzy brali udział w Igrzyskach Olimpijskich oraz młodych, obiecujących adeptów różnych dyscyplin (od koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, kolarstwa po rolkarstwo, taekwondo czy nawet karate). Celem spotkania było celebrowanie obchodzonego corocznie Dnia Olimpijczyka.

Widzowie zebrani w Arenie Lodowej mogli podziwiać efektowną część artystyczną przygotowaną przez tomaszowskie kluby sportowe. Później publiczność była świadkiem wciągnięcia flagi Polskiego Komitetu Olimpijskiego przez Jaromira Radke, Wiesława Kmiecika, Wandę Panfil, Stanisławę Wąchałę i Karolinę Bosiek. Moment zyskał na dostojności, gdy w trakcie podnoszenia flagi na maszcie, akompaniował hymn olimpijski. Warto nadmienić, że tegoroczne celebracje zbiegły się w czasie z XX – leciem Regionalnej Rady Olimpijskiej w Łodzi. Następny Dzień Olimpijczyka odbędzie się za rok w Sieradzu.

Video Relacje

Magdalena Czyszczoń podejmie próbę pobicia rekordu Polski na dystansie 10 000 metrów

Norbert Piekielny przed próbą bicia rekordu Polski

Kulisy European Individual Ice Speedway Championship

Oficjalne promo Mistrzostw Europy w żużlu na lodzie

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE