2018-06-15

Dzień Olimpijczyka w Arenie Lodowej

W miniony piątek święto każdego olimpijczyka zawitało do tomaszowskiej Areny Lodowej. Widowisko godne każdej ceremonii na Igrzyskach Olimpijskich.

Choć Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Pyongczangu zakończyły się już dobre pięć miesięcy temu, to atmosferę rodem z olimpijskich aren można było poczuć na nowo już w miniony piątek. Arena Lodowa miała zaszczyt gościć u siebie wybitnych sportowców, którzy brali udział w Igrzyskach Olimpijskich oraz młodych, obiecujących adeptów różnych dyscyplin (od koszykówki, siatkówki, piłki nożnej, kolarstwa po rolkarstwo, taekwondo czy nawet karate). Celem spotkania było celebrowanie obchodzonego corocznie Dnia Olimpijczyka.

Widzowie zebrani w Arenie Lodowej mogli podziwiać efektowną część artystyczną przygotowaną przez tomaszowskie kluby sportowe. Później publiczność była świadkiem wciągnięcia flagi Polskiego Komitetu Olimpijskiego przez Jaromira Radke, Wiesława Kmiecika, Wandę Panfil, Stanisławę Wąchałę i Karolinę Bosiek. Moment zyskał na dostojności, gdy w trakcie podnoszenia flagi na maszcie, akompaniował hymn olimpijski. Warto nadmienić, że tegoroczne celebracje zbiegły się w czasie z XX – leciem Regionalnej Rady Olimpijskiej w Łodzi. Następny Dzień Olimpijczyka odbędzie się za rok w Sieradzu.

Video Relacje

Pierwsze urodziny Areny Lodowej

Jakie wrażenia po Pucharze Świata Seniorów?

Sto lat, Arena Lodowa!

Joey Mantia zaprasza na Puchar Świata Seniorów

ZOBACZ WSZYSTKIE RELACJE

Zobacz więcej na

Używamy Cookie

Ta strona używa cookie
zgodnie z ustawieniami
Twojej przeglądarki.
Czytaj więcej

Wyrażasz zgodę?

TAK
NIE